Hakkımızda

Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, kalitelitecrübeli, hızlı, nitelikli ve dürüst hizmet politikası ile hizmet vermektedir. Firmamız Bulgaristan, Makedonya, Ukrayna, Bosna Hersek, Kosova,Gürcistan, Azerbaycan, İngiltere ve Malta Ülkelerinde bulunan Üniversite ve Dil Okulları’nın Türkiye’deki danışmanlık, rehberlik işlemlerini yürüten temsilcilik, şirketidir.

Yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık hizmeti sunan kuruluştur.Uzman ve tecrübeli personeliyle ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemleri, ekonomik otobüs uygun uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar daima en iyi fırsatları ve olen temelkları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti. Uyguladığı nitelikli ve dürüst hizmet politikası ile kısa sürece, sektörün önde gelen şirketlerinden biri olmuştur. Gelecek yıllardaki en temel hedefi yurt dışı eğitim piyasasında öncü ve yönlendirici Marka olmak olan ve bunun gerçekleşebilmesi için gereken yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

Firmamız Yurtdışı eğitim piyasasında, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktadır.
Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.
Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak prensiplerimiz;

– Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı piyasasında vermiş olduğumuz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak.
– Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurt dışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin gereksinimlerine uygun olan programı belirlemek.
– Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve Son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.
– Okullara direkt müracaat yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek deneyim ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek. Başka firmaların temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını önlemektir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı alanında hızlı, nitelikli dürüst hizmetlerimiz ile öncü ve yönlendirici markadır.